לאחר קרע במיניסקוס, שאלה לגבי מכשיר כושר מומלץ

עמוד הבית פורומים פורום פיזיותרפיה לאחר קרע במיניסקוס, שאלה לגבי מכשיר כושר מומלץ

• הנושא הזה ריק.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • תגובות
    לאחר קרע במיניסקוס, שאלה לגבי מכשיר כושר מומלץ

היי,

אני מתאמן אומנויות לחימה ומשתדל להתאמן 3 פעמים בשבוע. לעתים רחוקות יוצא לי להגיע לבריכה ואז אני שוחה במסלול המהיר. במקצועי , אני מהנדס תוכנה ורוב היום מבלה בישיבה.

לפני כ 3 חודשים, קבלתי פציעה בברך, זה קרה לי במהלך אימון, אבחנו אצלי קרע במיניסקוס המדיאלי ועשיתי חודש וחצי פזיוטרפיה.

לפני 3 שנים, נפצעתי גם כן, במהלך חופשת סקי, הרגשתי בדיוק את אותם התסמינים, בגלל שבאתי להבדק לאחר כחודשים לא שלחו אותי ל MRI אלה ישר לפיזיוטרפייה ואני דיי בטוח שהקרע במיניסקוס אצלי עוד מאותה התקופה.

לדעתי, בגלל שאני יושב הרבה, אני מגביר את הסיכון לפציעה חוזרת, כי האימונים שאני עושה דורשים מאמץ פיזי גבוהה ואבל בשיגרה, אני רוב הזמן בישיבה.
    לא מזמן סיימתי פזיוטרפיה של יותר מחודש ואני הייתי רוצה להמשיך לחזק את הברך כדי שלא אפצע שוב.

אין לי בבקרים הרבה זמן לעצמי, וחשבתי לקנות מכשיר כושר, ולעבוד עליו 10 דקות כל בוקר, כדי לחזק את הבירכיים שלי. כשעשיתי פיזיוטרפיה נתנו לי כמה פעמים לרכב על אופני כושר בתור חימום ומכאן חשבתי לקנות לבית אופני כושר.
    באינטרנט נתקלתי במכשיר נוסף, שנהיה ממש פופולרי, "אליפטיקל" והוא גם נשמע מתאים.

מה דעתכם? לקנות אופני כושר? אליפטיקל? או דווקה לעשות תרגילי פיזיוטרפייה בשביל לשמור על הברך חזקה?

חשבתי על אופני כושר או אלפטיקל, כי זה גם מאיץ חילוף חומרים בגוף, וזה בריא לאדם כמוני, שיושב הרבה.

תודה מראש.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך