קרע חלקי במיניסקוס

עמוד הבית פורומים פורום פיזיותרפיה קרע חלקי במיניסקוס

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    קרע חלקי במיניסקוס
    שלום, 
    אני בת 35,  לפני כחודשיים החלו פתאום כאבים בברך,  מאז יש שיפור משמעותי אך עדיין כאבים. ניגשתי לאורתופד הוא טען שזה קרה במיניסקוס (מבלי ששלח אותי לצילום) ושפיזיותרפיה לא תעזור ואני צריכה לעבור ניתוח. 
    מה שרציתי לשאול זה אם יש קרע ואני לא עוברת את הניתוח האם זה יכול להחמיר? הוא גם אמר שאני צריכה להפסיק להתאמן (בנינגיטסו) למרות שאין לי כאבים בזמן האימון עצמו אלא רק אחריו, מאוד חבל לי לוותר על האימון,  האם זה מחייב  לדעתך? 

תודה רבה, 
    שירה 

כאבים בברך

היי שירה

חסרים  פרטים. כגון,  האם היתה לך טראומה ישירה לאזור?האם יש לך טווחי תנועה מלאים? האם היתה נפיחות באיזהשהוא שלב בחודשיים האחרונים? האם יש קליקים או שהברך נתקעת באמצע תנועה? 

לגבי קרעים במניסקוס, או רצועות קרועות באופן חלקי, ישנם מחקרים המוצאים כי אחוז גדול מהאוכלוסיה יכול לשוב לפעילות מלאה לאחר שיקום אינטנסיבי וללא ניתוח. 

לכן, לפני כל פרוצדורה חודרנית אני ממליצה לעשות את כל הבדיקות והטיפולים השמרניים שקיימים.
    ואז, אם לא עזרו כל אלו , אפשר לחשוב על ניתוח. 

תמיד גם אפשר לקבל חוות דעת נוספת מאורטופד. 

בהצלחה ורפואה שלמה
    מעיין שקד- שקד פיזיותרפיה
    https://www.facebook.com/physioshaked

כאבי ברך

הי מעיין,
    לא הייתה טראומה , הכאבים החלו פתאום, טווחים מלאים, כואב בסוף של הכיפוף, כשזה התחיל הכאבים היו נוראים כל הזמן גם בלילה והיתה נפיחות, היום נשארה מעט נפיחות וכאב מופיע בעיקר בשינוי תנוחה ולאחר האימון (בזמן האימון לא) אין קליקים או נעילות.
    קרע חלקי יכול להתפתח לקרע מלא אם אמשיך באימון (אומנות לחימה)

תודה רבה,
    שירה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך